16 Grudzień 2017 17:27:52

Przetłumacz stronę

Foto chmurka

Nowa strona szkoły

Zapraszamy na nową stronę szkoły adres spprzywidz.edu.pl

Gala Łabędzi - edycjaII.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbędzie się w naszej szkole uroczysta akademia dnia 13.10.2017 o godz. 12.00 pt. "Gala Łabędzi-edycja II ".w patio hali widowiskowo-sportowej. Obowiązuje elegancki ubiór, a nawet kreacje wieczorowe.
Informujemy, że lekcje w tym dniu będą do godz. 11.40 a po akademii jeden wspólny rozwóz o godz. 13.50. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami i nauczycielami oraz pracownikami szkoły serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystej akademii.

Zebranie Wyborcze do Rady Rodziców

W dniu 25.09.2017 o godz.18.00 na ul Szkolnej odbędzie się spotkanie wyborcze trójek klasowych do zarządu Rady Rodziców Stowarzyszenia Kreatywna Szkoła.

Serdecznie Zapraszamy !

Projekt Pomorze na morze

Projekt Programu Wychowawczo -Profilaktycznego

Prosimy o zapoznanie się z  Projektem Programu Wychowawczo- Profilaktycznego Szkoły Podstawowej w Przywidzu im. Unii Europejskiej na lata 2017-2019.

Czekamy na państwa  propozycje i uwagi do dnia 13.09.2017 poprzez dziennik librus.

Dziękujemy!

-Projekt Programu Wychowawczo - Profilaktycznego Szkoły Podstawowej w Przywidzu

Spotkania z rodzicami

W dniu 13.09.2017 o godz. 18.00 zebranie z rodzicami ul.Cisowa 12

w dniu 14.09.2017 r. o godz. 18.00 zebranie z rodzicami ul.Szkolna 1

Organizacja roku szkolnego 2017/2018

Gminne Święto Plonów

09.09.2017 r - Gminne Święto Plonów z udziałem uczniów Szkoły Podstawowej w Przywidzu

Ogłoszenie

Prosimy o wypełnianie i przekazywanie deklaracji na obiady w stołówce szkolnej do 08.09.2017r.

Od 11.09.2017 rusza stołówka szkolna

Narodowe Czytanie 2017

„ Sto siedemnaście lat temu w podkrakowskich Bronowicach odbyło się wesele, które odmieniło obraz polskiej literatury. Na kanwie tamtego wydarzenia wybitny dramaturg, poeta i malarz Stanisław Wyspiański stworzył swój arcydramat – barwną, niezwykle żywą opowieść o Polsce i Polakach, o naszych sukcesach, ale też o niewykorzystanych szansach czy zaniedbaniach.
W tym roku w drodze głosowania to właśnie Wesele Stanisława Wyspiańskiego
zostało wybrane do wspólnej lektury podczas Narodowego Czytania 2017, które odbędzie się w sobotę 2 września” ( fragment listu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy do organizatorów).
             W naszej gminie imprezę tę organizują: Zespół Szkół, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Ochotnicza Straż Pożarna i Gminna Biblioteka Publiczna - wszyscy z Przywidza.
Zapraszamy do wspólnego czytania, które u nas odbędzie się w godz. od 11.00 do 14.00 przed Halą Widowiskowo- Sportową przy Zespole Szkół .
               Chętnych do wzięcia udziału w  czytaniu prosimy o zgłaszanie się do organizatorów w terminie do 30 sierpnia 2017 roku.
                Jednocześnie pragniemy poinformować, że podczas trwania imprezy uczestnicy  będą mogli otrzymać Metropolitalną Kartę do Kultury.