01 Marzec 2015 20:15:07
Nawigacja
 
Stowarzyszenie
 
Polecamy
 
Przetłumacz stronę
 
Foto chmurka
 
 
Gimnazjada w Piłce siatkowej

Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt

            Dnia 24 lutego 2015r.  w ZSO nr 1 w Pruszczu Gdańskim rozegrany został turniej piłki siatkowej dziewcząt w ramach Powiatowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej.

            W zawodach udział wzięło 8 drużyn z naszego powiatu. Rozgrywki odbywały się w II grupach systemem " każdy z każdym".  Nasze dziewczęta w składzie: Agata Matłoka, Malwina Dunajska, Agata Szymańska, Natalia Arendt, Paulina Szulta, Roksana Spędzia, Weronika Kalinowska, Weronika Dunajska, Weronika Pietrzak, Agata Potrac, Wiktoria Kajzer, Julia Michalska rywalizowały z drużynami z Gimnzajum nr 1 w Pruszczu Gdańskim, z Ceder Wlk. i Kolbud.  Fazę grupową zakończyły na II miejscu, wygrywając spotkanie z  Cedrami Wlk. 2:1 i Kolbudami 2:0 Mimo zaciętej walki nie udało się pokonać zawodniczek z Pruszcza Gdańskiego, ubiegłorocznego mistrza powiatu. W drugiej fazie, w małym finale - grze o III miejsce dziewczęta spotkały się z drużyną z Trąbek Wlk. Walka była bardzo wyrównana, jednak w decydującym trzecim secie nasz rywal okazał się bardziej skuteczny i odporny na stres,  ostatecznie wygrał spotkanie 2:1

            W tegorocznym turnieju uplasowałyśmy się IV miejsce.!!! Nie ukrywamy, że liczyłyśmy na miejsce  na podium. Byłyśmy blisko...ale jak to w sporcie bywa, czasami zabraknie szczęścia!

Zapraszamy do galerii:)

Czytaj więcej


Konkurs

Czytaj więcej


Informacja dla Rodziców

Dnia 26 lutego 2015 roku (czwartek)

17.00-17.30 Spotkanie ogólne rodziców z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym

17.30-18.00 Wywiadówki ( kl.III G i VI SP informacje o przebiegu egzaminu i sprawdzianu)

18.00-19.30 Warsztaty dla rodziców z Panią nadkomisarz Elwirą Lelental - kierownik Sekcji ds. "Zwalczania przestępczości narkotykowej" Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku na temat wykrywania i przeciwdziałania uzależnieniom.

 


Powrót


Podróż na Planecie Grosika - Styczeń

Czytaj więcej


Gromada Zuchowa

Dnia 22.02.2015 r. po mszy świętej dla dzieci o godz.12.00 odbędzie się na sali gimnastycznej w gimnazjum ok. godz. 13.00 zebranie organizacyjne i zapisy do gromady zuchowej dla dzieci klas 0-III. 

Zapraszamy  wszystkie chętne dzieci wraz z rodzicami. 


Powrót


Informacja

Informujemy,że od dnia 16.02. 2015 r. wydłużone zostały godziny pracy placówki przy ul. Cisowej 12 do godz. 17.00 dla dzieci rodziców  pracujących.

Przyjmujemy zapisy od 1 marca 2015 r. grup przedszkolnych (3,4-latki) oraz oddziałów tzw zerówek na rok szkolny 2015/2016.  

Placówka pracuje od godz. 7.00 do godz. 17.00.

Wniosek o przyjęcie dziecka do pobrania poniżej lub u wicedyrektora szkoły na ul. Cisowej 12.

Czytaj więcej


Wycieczka w góry

Czytaj więcej


Wymiana Młodzieży

Czytaj więcej


Mistrzowie ortografii

Czytaj więcej