25 Kwiecień 2014 04:27:27
Nawigacja
 
Stowarzyszenie
 
Polecamy
 
Przetłumacz stronę
 
Foto chmurka
 
 
Sezon żeglarski 2013/2014

29 kwietnia 2014 r. o godz. 10.00 na boisku przy Zespole Szkół w Przywidzu odbędzie się uroczyste otwarcie sezonu żeglarskiego 2013/2014.  W programie przewidziano liczne atrakcje między innymi podniesienie bandery, konkursy marynistyczne dla dzieci i młodzieży.

Serdecznie zapraszamy!


Powrót


Edukacja dla bezpieczeństwa

W dniu 4 kwietnia w ramach przedmiotu Edukacja dla bezpieczeństwa przeprowadzone zostały, dla uczniów klas trzecich gimnazjum, warsztaty z udziałem ratownika medycznego i ratownika wodnego.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Czytaj więcej


Prawa i obowiązki ucznia

Czytaj więcej


Test trzecioklasistów

Czytaj więcej


VII Przegląd Misteriów Męki Pańskiej

Czytaj więcej


Konkurs " Pomorski Baltie 2014'

Czytaj więcej


Finalistka konkursu z fizyki

Anna Przybycień uczennica klasy IIIb  Gimnazjum im. Zawiszy Czarnego w Przywidzu została finalistką Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki w roku szkolnym 2013/2014.

Opiekun p. Teresa Przybycień

Gratulujemy!


Powrót


Wyniki konkursu plastycznego "Zajączek wielkanocny"

Organizatorem konkursu był  Zespół Szkół w Przywidzu. Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie ze szkół w Trzepowie i Pomlewie. Ilość wykonanych prac przeszła najśmielsze oczekiwania komisji konkursowej. Dotarło do nas 65 prac. Zajączki były wykonane z różnych materiałów i były różnej wielkości. Komisja konkursowa miała nie lada zadanie, aby przyznać miejsca i wyróżnienia.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Organizatorzy konkursu:

Małgorzata Cieszyńska

Anna Gąsiorowska

Dorota Szwichtenberg

Czytaj więcej


Powtórka z lektury

24 marca uczniowie klas trzecich gimnazjum  wraz z wychowawczyniami pojechali do kina „Krewetka” na film „Kamienie na szaniec” w reżyserii Roberta Glińskiego. 

Czytaj więcej